Ubytování

Pomůžeme vám při hledání ubytování v Brně. V Praze bohužel asistence s bydlením prozatím neběží.

Ubytování při studiu na NEWTON College se dá řešit různě. Studenti si byty hledají sami, přes známé nebo nejčastěji přes realitní kanceláře.

 

Od roku 2009 Vám nabízíme možnost využít projektu HOME Hunters, pomocí kterého Vám partnerská společnost jednoho z našich absolventů pomůže najít ubytování co nejblíže ke škole, Vašim představám a také sehnat spolubydlící.

 

Při bydlení v bytech formou spolubydlení se nájmy za lůžko nejčastěji pohybují kolem ceny 3000-4000 Kč měsíčně, a to při 2 lidech na pokoji. Obdobná cena se dnes platí i na vysokoškolských kolejích, takže volba bydlet v bytech není o nic dražší. Co se ale s kolejemi porovnat nedá, je úroveň bytů, která státní ubytování výrazně předčí – posuďte sami:

 

Ukázka 1

 

Ukázka 2

 

Ukázka 3

 

Toto jsou příklady bytů, kde jsme reálně ubytovali předchozí skupinky z řad studentů NEWTON College. Byty se ale můžou lišit, a to dle Vašich potřeb – někdo chce bydlet na menším bytě sám, jiný na větším bytě ve větší skupince. Někdo ve vybaveném, jiný v nevybaveném bytě. A také záleží, jaké byty jsou v danou dobu na trhu.

 

Pro ty Vás, kteří se rozhodnete ubytování řešit s námi, se pak celý proces hledání výrazně zjednodušuje. Studenti, pracující v HOME Hunters zjistí Vaše požadavky a najdou Vám bydlení na míru. A jelikož to jsou studenti přímo z NEWTON College, jsou schopni Vám (budoucím) spolužákům předat i své osobní zkušenosti - což je zejména pro studenty, kteří prostředí Brna neznají, k nezaplacení.

 

Pokud máte zájem, aby Vám naši studenti pomohli ubytování najít, kontaktujte nás osobně - ubytování pro studenty NEWTON College.

 

Tereza Hoferková  

studentka NC, kontaktní osobA
T: +420 608 658 160

E: hoferkova@homehunters.cz

 

Radka Pavlačková
studentka NC, vedoucí projektu

T: +420 608 150 100
E: pavlackova@homehunters.cz

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email