Kariéra

NEWTON College - pracovní příležitosti

Otevřené pracovní pozice ve společnosti NEWTON College, a.s.

Studijní referentka na NEWTON College v Praze

Nabízíme:

  • pracovní poměr na plný úvazek
  • zázemí stabilní firmy, práci v příjemném kolektivu
  • pracoviště v centru Prahy

Náplň práce – zejména:

  • péče o klienty (i v AJ) – studenty: průvodce studiem
  • komunikace s uchazeči o studium (i v AJ), koordinace přijímacího řízení
  • organizace studia, státních závěrečných zkoušek, Dnů otevřených dveří a aktivit pro studenty
  • práce s informačním systémem školy, zajišťování náhrady výuky
  • spolupráce a koordinace s marketingovým oddělením školy
  • hmotná odpovědnost za pokladnu (hotovost i terminál)

Požadujeme:

  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • příjemné vystupování, komunikační a organizační dovednosti
  • znalost AJ (minimálně B2), MS Office, MS Outlook
  • VŠ vzdělání výhodou

Nástup: poslední týden v srpnu (28. 8.)

  • Pracovní doba – Po – Pá 8,5 hod; občas dle potřeby a dohody nepravidelně víkendové služby
  • Plat – dohodou, vícesložková mzda
  • Benefity - možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

V případě zájmu, zašlete CV do 14. srpna 2017 na mail: magda.zavodna@newtoncollege.cz

Pohovory proběhnou mezi 14. a 17. srpna 2017.

Rychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na