Pozvánka na veletrh vzdělávání Gaudeamus Brno

Od 31. října do 3. listopadu 2017 se na vás budeme těšit na brněnském výstavišti. Stavte se za námi pro inspiraci a pořádnou nálož energie!

Navštivte nás na letošním 11. ročníku veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno 2017, který se bude konat od úterý 31. října do pátku 3. listopadu na brněnském výstavišti. Najdete nás v pavilonu G1 na stánku č. 32 každý den od 8:00 do 16:00.

Proč se u nás stavit?

Na naší expozici se můžete setkat s našimi studenty, kteří se s vámi rádi podělí o všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

Velká bonusovka!

Na našem stánku vám nabídneme drinky, bez kterých by nepřežil žádný vysokoškolák ani jedno zkouškové: Red Bull, výbornou kávu od Nespressa nebo pestrou nabídku čajů. K těmto drinkům vám samozřejmě naložíme i pořádnou dávku informací a inspirace.

A to není vše! Po celou dobu konání veletrhu máte možnost na našem stánku získat poukaz na adrenalinovou jízdu na zip-line dráze v areálu výstaviště.

Těšíme se na vás!