Spustit video

Zažijte studium bez tíže*, které vás vystřelí k úspěchu

* Stav beztíže je pro astronauty jedinečná příležitost dívat se na svět s nekonečným rozhledem. Cesta vzhůru však není jednoduchá, a abyste toho v businessu dosáhli i vy, čeká vás na NEWTON College studium bez tíže. Při něm máte ideální podmínky pro osobnostní rozvoj, nabité praxe a start zářné kariéry.

 
 

Svět je od roku 2020 úplně jiný, než si kdokoliv představoval. Studujeme on-line, učitelé i studenti tráví výuku ve svých pracovnách a pokojích. Přesto jsou spolu. Na NEWTON College bereme studium v době koronaviru jako výzvu k usnadňování komunikace, zjednodušování procesů a zachování vysokého standardu vzdělání bez kompromisů.

Jak na NEWTONu zvládáme studium v době koronaviru

 • On-line výuka přesně podle rozvrhu

  Na hodinách jsme neubrali. I když učíme on-line, jedeme podle rozvrhu. Jen v něm místo učebny najdete odkaz na Teams, kde se potkáte s vyučujícím a spolužáky.

 • On-line konzultace, zkoušky i praxe

  On-line zkoušku nebo praxi si ještě nedávno dokázal představit málokdo. Dneska tomu jdeme naproti. Třeba u zkoušek si studenti mohou vybrat mezi on-line a off-line variantou.

 • Digitální studia pro výuku

  Vyučující přednáší z domu, ze školy i z profesionálních audiovizuálních studií, která jsme vybudovali v Brně i v Praze. Chceme, aby byla on-line výuka co nejkvalitnější.

 • Studijní oddělení a poradci na dálku

  On-line schůzka se studijní poradkyní? Nic zvláštního. Rád se s vámi po Skypu spojí kdokoliv z NEWTONu, za kým byste za běžných okolností zašli na krátkou schůzku do kanceláře.

Jsme kolegové a máme jasný cíl

20 kolegů ve skupině

nebo

400 anonymních studentů

Jsme soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku ekonomiky a managementu inspirovaná úspěšnými modely ze zahraničí. Zakládáme si na malých skupinkách, díky kterým mohou studenti bez tíže pracovat na svých projektech a diskutovat spolu. Během posledních 8 let jsme se 6× stali nejlépe hodnocenou vysokou školou v ČR.

Honza

nebo

38421

U nás nejste číslo v seznamu. Vyučující vás budou znát osobně a budou s vámi rozebírat vaše studijní i pracovní úspěchy a motivaci. Pomůžeme vám najít praxi ve firmě, ve které byste chtěli pracovat, a pokud budete potřebovat, můžete si bez problémů sjednat schůzku nebo on-line call třeba i s rektorem.

Osobnosti z praxe

poznatky z praxe

nebo

definice ze zaprášených knih

Teorii propojujeme se zkušenostmi z praxe. Učí u nás osobnosti ze světa podnikání, managementu, marketingu i psychologie. Přijďte diskutovat do učebny nebo při on-line hodině s Marianem Jelínkem, Janem Řezáčem nebo Vladimírem Tomšíkem.

kontakty

nebo

anonymita

Máme síť důležitých kontaktů, se kterými vás rádi propojíme. Zveme do školy i na on-line přednášky úspěšné absolventy i majitele známých firem, kteří vás mohou dovést k hvězdné pracovní pozici.

 • Anita Baselová

  NC je pro mě důležitou součástí jedné důležité životní fáze. Dá se říct, že mě dovychovala, zformovala a vždycky budu zvlášť na některé vyučující a spolužáky vzpomínat ráda.

  Anita Baselová

Naši absolventi sbírají jeden úspěch za druhým. Podívejte se, čeho dosáhli:

„Od roku 2015 je téměř každý 20. nejúspěšnější Čech do 30 let z líhně NEWTON College. Ze 180 jmen totiž bylo hned osm osobností z NEWTON College. Jsem na ně velmi hrdý a těším se, kdo další se dostane do příštích ročníků 30 pod 30,” říká rektor MUDr. Jan Mojžíš.

V projektu FakultaRoku.cz, který je pořádaný Českou studentskou unií, hodnotili vysoké školy, stejně jako v mnoha předchozích letech, desetitisíce jejich studentů a čerstvých absolventů. V anketě odpovídali na 24 otázek z okruhů kvality výuky, zajímavé skladby předmětů, přípravy do praxe, možnosti realizace a zapojení do studentských projektů, inspirativních spolužáků, studijního prostředí apod.


NEWTON College se po třech prvních místech v roce 2012, 2013 a 2014, druhém místě v roce 2015, opět v roce 2016 vrátila na pozici nejlépe hodnocené soukromé ČR a tento titil jsme obhájili následně také v roce 2018 a 2019.

Studenti absolvují praxe on-line i osobně v těchto firmách

 • brno
 • generali
 • siemens
 • student
 • unifer

Mimoškolní život

NEWTON College je pověstný svými tematickými večírky i slavnostními party na uvítání prváků. Studenti se rádi vrací na lyžáky, organizují sportovní akce a dokonce jsme vytvořili i sportovní tým jachtařů, který obráží soutěže.

S tím vším je bohužel momentálně utrum. Zdraví je přednější, ale už teď se těšíme, že brzy poznáte tu pravou NEWTON atmosféru.

Nenechte si ujít na sociálních sítích

Dobrodružství s cílem NEWTON College