Profesní vzdělávání

Studijní možnosti

Postgraduální neboli profesní vzdělávání na NEWTON College vám umožní studovat po boku nadšených profesionálů, učit se od velkých jmen v oboru a poznávat moderní trendy v managementu a podnikání. Najdete zde programy vhodné pro čerstvé absolventy i zkušené manažery s touhou neustále se zlepšovat. Během studia získáte cenné certifikáty, kontakty a především znalosti a dovednosti, které ihned uplatníte v každodenní praxi.

MBA

MBA je ideální studium pro všechny zkušené manažery, kteří chtějí zlepšit své dovednosti a zorientovat se v aktuálních trendech a nástrojích řízení podniku. MBA na NEWTON Academy pracuje s osobní zakázkou studenta. Každý zájemce do studia přijde s konkrétním cílem, který chce v rámci své firmy či profese vyřešit, a spolu s lektory na něm po celou dobu studia pracuje.

MSc.

Profesní studium MSc. je vhodné pro absolventy bakalářského či magisterského stupně vysokoškolského vzdělávání, případně pro ty, kteří si chtějí prohloubit znalosti v konkrétní specializaci či plánují rozjet vlastní byznys. Výuka je sestavená s ohledem na současné trendy a budoucnost oboru. Všechna MSc. studia jsou úzce zaměřená a studenti z nich vyjdou jako specialisté na danou oblast.

LL.M.

Studijní program LL.M. je k dispozici všem, kteří chtějí zlepšit své znalosti práva v podnikatelském prostoru. Absolvent zvládne důležitá rozhodnutí ve vedení podniku s ohledem na právní legislativu. Bude připravený na nepříjemné situace, které mohou v podnikání vzniknout, a bude vědět, jak je řešit. Naučí se jednat s legislativními institucemi i základy právního vyjednávání.

Dobrodružství s cílem NEWTON College