Lukáš Žďárský

Vnitroblock, Kavárna, co hledá jméno

Lukáš na NEWTON College vystudoval obor Management mezinárodních institucí a veřejné správy. Je certifikovaným instruktorem snowboardingu a závodně hrál florbal. V roce 2008 získla ocenění pro Start-up roku se svým projetem Můjinstruktor.cz.

Se svým parťákem Jakubem Zajícem přetváří opuštěné prostory v místa, která jsou plná života. Taková, jaká jsou například Kavárna, co hledá jméno, Radlická kulturní sportovna (bar a prostor pro kulturní akce na pražském Smíchově) a holešovický Vnitroblock. Ten se pod jejich rukama proměnil v kavárnu, obchod s designovými věcmi a tanečním sálem. 

  • Lukáš Ždárský

    Pokud hledáte školu, která vás nepřipraví jen na blížící se zkoušku, ale dá vám základ do života po škole, tak je NEWTON College tou správnou volbou. Studium na NEWTON College mi pomohlo rozhýbat kariéru kupředu. Možnost praxí v různých společnostech a roční stáž v zahraničí mě hodně naučily a ukázaly, jakým směrem bych se chtěl v budoucnu vydat. Díky novým kontaktům a přátelům vždy vím, na koho se mohu obrátit.

    Lukáš Ždárský

Články v médiích

Další příběhy absolventů

Anita Baselová

Seznam Zprávy

Petr Hobža

Strážnické brambůrky

Frederik Bolf

CoolPeople

Leila Chadalíková

Šéfredaktorka reflex.cz