Bakalářské studium na NEWTON College

Připravíme vás na manažerský či podnikatelský svět, abyste mohli rovnou do praxe. Nebo pokračujte navazujícím magisterským studiem.

Studijní možnosti

Bakalářské studium na NEWTON College probíhá ve studijním programu „Ekonomika a management“. Pro akademický rok 2020/21 pro vás připravujeme studium ve 3 režimech. NEWTON Start – základní všeobecné studium zaměřené na podnikání a management, NEWTON Business = rozšířené studium aplikovaného businessu a možností volby specializace a profesního zaměření v oblasti managementu lidských zdrojů, marketingu, či podnikání a managementu. Exkluzivní formu studia naleznete v NEWTON Premium = exkluzivní studium pod vedením významné osobnosti z daného oboru a celou řadou nadstandardních benefitů. NEWTON Premium obsahuje stejný studijní plán jako NEWTON Business, ale výuku vedou jen ti nelepší odborníci NEWTON College v menších studijních skupinách.

Nemůžete se rozhodnout, kterým směrem se vydat?

 • Lukáš Ždárský

  Pokud hledáte školu, která vás nepřipraví jen na blížící se zkoušku, ale dá vám základ do života po škole, tak je NEWTON College tou správnou volbou. Studium na NEWTON College mi pomohlo rozhýbat kariéru kupředu. Možnost praxí v různých společnostech a roční stáž v zahraničí mě hodně naučily a ukázaly, jakým směrem bych se chtěl v budoucnu vydat. Díky novým kontaktům a přátelům vždy vím, na koho se mohu obrátit.

  Lukáš Ždárský

 • Anita Baselová

  NC je pro mě důležitou součástí jedné důležité životní fáze. Dá se říct, že mě dovychovala, zformovala a vždycky budu zvlášť na některé vyučující a spolužáky vzpomínat ráda.

  Anita Baselová

 • Vít Haratek

  Pro všestranný rozvoj, s výhledem toho, kam bych chtěl v budoucnu směřovat a co dělat, jsem pak udělal velice důležité rozhodnutí. A to, že jsem si pro studium na vysoké škole vybral NEWTON College. To dodnes považuji za jedno z mých nejlepších rozhodnutí.

  Vít Haratek

Dobrodružství s cílem NEWTON College